Kompresory


Šroubové kompresory MARK

MSM Mini 2,2 – 3 – 4 – 5,5 kW – na výběr je mezi kompresory na vzdušníku, ve verzi na vzdušníku a se sušičkou a samozřejmě také samotné kompresory. Firma MARK vyrábí šroubové kompresory již od roku 1970.

MSM MAXI 5,5 – 7,5 – 11 – 15 kW – náš sortiment obsahuje verzi základní, na tlakové nádobě, se sušičkou Dry a verzi se sušičkou, potrubím a filtry

MSA 4 – 5,5 – 7,5 – 11 – 15 kW – snadná údržba, jednoduchá instalace a nízká hlučnost je řadí mezi světovou špičku v oboru. Vybrat si můžete mezi verzí na tlakové nádobě, se sušičkou, sušičku MDX, filtry a odchozí potrubí. Možností je i kompletní kompresorová soustava, která je určena pro malý prostor.

MSB 11 – 15 – 18 – 22 – 30 kW – jsou estetické a moderní, olejem mazané šroubové kompresory s řemenovým převodem mezi kompresorem a elektromotorem. Zaujmou snadnou údržbou a obsluhou.

MSC 22 – 30 – 37 – 45 – 55 – 75 kW jejich hlavními klady je konstantní výkon, velký objem vzduchu na výstupu, vysoký výkon a životnost. Za zmínku jistě stojí nízká hlučnost.

MSD 55 – 75 – 90 kW – spolehlivé a funkční šroubové kompresory jednoduché na obsluhu. Jistě oceníte jejich nízkou míru hlučnosti.

RMD 30 – 37 – 45 – 55 kW – vysoký výkon, vysoká spolehlivost a snadná údržba jsou hlavními plusy tohoto typu kompresoru. Nepřetržitý vývoj výrobků značky MARK zaručuje nižší úroveň hlučnosti a lepší výkon.

RME 55 – 75 – 90 – 110 kW – jistě oceníte všestrannost, moderní design a spolehlivost. Díky nízkým nákladům na výrobu stlačeného vzduchu a nízkými náklady jsou šetrné k životnímu prostředí. Dalším plusem je jeho nízká hlučnost.

RMF 110 – 132 – 160 kW – jejich hlavními přednostmi jsou snadná údržba, vysoká spolehlivost a výkon. Mezi jeho výbavu patří vstupní filtr, samočinné vyrovnávání a chladič oleje a vzduchu. Nízkou spotřebu zaručí mimo jiné ventilace elektronicky řízenou turbínou, efektivní stlačování a optimální výkon motoru.

Šroubové kompresory RMD – RME – RMF – poháněny jsou pomocí koaxiální spojky a příkon jejich elektromotorů je 30 až 160 kW.

MSM N2 7, 5 kW s dvojitým výstupem pro vzduch a dusík – jsou k dispozici všude tam, kde je právě potřebujete. Kompresor zvýší životnost vašich pneumatik a udělá jízdu autem bezpečnější.

ECOLIFE a WIS – moderní bezolejové šroubové a spirálové kompresory – vyrábí zde stlačený perfektně čistý vzduch. Motor má příkon 1,5 – 55 kW, 7,5 – 13 bar a dodávané množství je 126 – 9 167 l/min. Protože splňují i ty nejvyšší nároky na kvalitu vzduchu, tak jsou určeny pro zdravotnické účely.

Compact air – bezolejové kompresory firmy Gentilin – dlouhá životnost je zaručena díky kvalitním materiálům, ze kterých jsou vyráběny. Sestavovány i testovány jsou přímo u výrobce v Itálii. Jsou určeny pro všechny řemeslníky, kteří potřebují bezchybně čistý vzduch a to i při nízkých teplotách.

Gentilin dental – série DH 150 a DL 150 – inovační technologie dentálních kompresorů vám zaručí vynikající výkon s minimálními náklady na údržbu. Volitelné varianty filtračních systémů zaručí výstupní vzduch nejvyšší kvality. Jejich hluk byl snížen na minimum a můžete je postavit na místa, která dříve vůbec nebyla možná.

Pístové kompresory Stormy Silent Pro a Bluwind Pro – ve stacionárním i mobilním provedení s příkonem motoru od 1,5 kW až po 7,5 kW, tlakem 8 – 15 barů a dodávaným množstvím 160 – 735 l/min. Své uplatnění najde především v řemeslných provozech a dílnách.

Průmyslové pístové kompresory RL – RH – RK – jsou přímo spojené s motorem, jedno či dvoustupňové a jsou vzduchem chlazené. Pro průmyslové aplikace představují nejvyšší možný standard. To zaručuje vysoká bezpečnost práce, délka životnosti a především jejich kvalita.

Pístové kompresory Compact Air – bezolejové kompaktní kompresory v přenosném provedení. Příkon motorů je 1,8 – 4 kW, tlak 10 bar a dodávané množství 160 – 735 l/min. Využití najdou především v řemeslnických aplikacích.

Energy Box – rekuperační jednotka firmy zajistí vysokou úsporu energie, snížení nákladů a emisí. Za zmínku jistě stojí i zvýšení produkce. Svoje uplatnění najde v umývárnách, vytápěcích systémech, v mlékárnách při sterilizaci nebo při barvení textilu a mnoha dalších aplikacích. Z příkonu kompresoru může být využito až 94% energie.